Šī vietne izmanto sīkdatnes
×
Baby Safe
×
 x 

Grozs tukšs

Jau agrīnā vecumā bērns parādās un nepārtraukti palielina interesi par savu vidi, tāpēc viņš pēta, studē, mēģina gandrīz visu, ko viņš redz. Sakarā ar pielāgošanos apkārtējai pasaulei, viņš veic daudz nevērīgu kustību un darbību, piemēram, atver logu, cenšoties noskaidrot, kas ir aiz tā. Protams, tas ir attaisnojums vecākiem. Bērnu nepastāvīgo interesi var reti apturēt, bet ir iespējams samazināt iespēju to apmierināt. Logu gadījumā pietiek ar speciālu bloķēšanas slēdzi "BSL". Tie ir iekļauti kategorijā "preces bērniem drošībā", nodrošinot augstu aizsardzību bērna logu izmantošanas procesā mājā.

Baby Safe Lock - bloķēšanas slēdzene uz plastmasas loga, kļūs par garantētu aizsardzību jūsu mājās. Šajā gadījumā ne tikai bērniem - bloķēšanas slēdzenes kļūst par papildu barjeru uzbrucējiem, ja tiek mēģināts veikt neatļautas iebraukšanas mēģinājumus. Tas viss kļūst par acīmredzamu paskaidrojumu par pieaugošo pieprasījumu pēc slēdzim BSL logiem.

Tātad, BSL ir ļoti viegli uzstādīt un lietot, tam nav nepieciešams nomainīt loga aparatūras elementus. Tajā ir vairākas šādas priekšrocības:

● spēja uzstādīt jebkurā logā - visu veidu metāla plastmasas un koka logi neatkarīgi no to konfigurācijas;
● nodrošina tikai loga atvēršanu, ļaujot to atstāt ventilācijai;
● Vienkāršākā uzstādīšana - neprasa profesionālu palīdzību;
● kompakts izmērs, estētiska izskats - slēdzene nepārkāpj kopējo stilu interjeru vai loga telpas apdari.

BSL ir svarīgs ne tikai vietējā vidē - tas var kalpot par uzticamu aizsargierīci komerciālos un publiskās telpās. Restorāna un viesnīcu sektors, kā arī telpas medicīnas iestādēs, izglītības centros, bērnudārzos un internātskās kļūst par drošības slēdzeņu uzstādīšanas vietām. Original.jpg Baby Safe Lock. Ja dažādu iemeslu dēļ var būt vajadzīga papildu drošība, BSL būs optimāls risinājums.

Mēs priecāsimies saņemt atsauksmes no jums.

×